خط انتقال نیروی انتقال ولتاژ بالا UHV

- Oct 12, 2018 -

380 متر، بالاترین برج بزرگترین برج انتقال قدرت در جهان در ژوشان ساخته شده است. نقطه اوج این است که شبکه برق Zhoushan از شبکه برق 220 کیلو ولت به 500 کیلو ولت ارتقا خواهد یافت و ظرفیت انتقال شبکه برق جزیره به طور قابل توجهی بهبود خواهد یافت که تقاضای آینده پروژه های پالایش، ذخیره سازی و حمل و نقل نفت در جزایر زوهاشان را برآورده می کند New منطقه، استان ژجیانگ.


خبرنگاران در صحنه برای دیدن، در یک صندلی ویژه تحت بلند کردن دستگیره بازو دست دو دست باز، قاب سقف بلند پرواز در ارتفاع 380 متر به آرامی به موقعیت تعیین شده رسید. پرسنل ساخت و ساز در سبد حلق آویز 0.4 متر مربع ایستاده اند تا پیچ و مهره مواد برج را بسوزانند و از طریق همکاری نزدیک با اپراتور نگه دارنده، خطای جابجایی اتصال مواد برج در 0.1 میلی متر کنترل می شود.


پنگ لیکسین، مدیر اجرایی پروژه پروژه ساخت و ساز طولانی و بلند برج Xihoumen، گفت که تیم ساختمانی قبل از انجام وظایف ساخت و ساز 370 متر برج انتقال و برج 296 متر در جنوب غربی آمریکای جنوبی، تجربه انبوه برای این کار را به پایان رسانده است پروژه گزارش شده است که برج در جزیره جینتان و جزیره Cezi، Zhoushan، با ارتفاع کل 380 متر و عرض 2656 متر واقع شده است. این مجموعه مجموعه ای از رکوردهای جهان را در ارتفاع، وزن کلی، باز کردن پایه و اندازه برج برج انتقال داده است.


دروازه بزرگ میدان مغناطیسی غرب بخش مهمی از پروژه اتصال 500 هزار ولت در Zhoushan است. این پروژه که در تاریخ 28 دسامبر سال 2016 شروع به ساخت و ساز کرد، شامل 16 زیر پروژه، 2 پست جدید 500 کیلو ولت و 3 میلیون کیلو وات است که مجموع سرمایه گذاری آن 4،62 میلیارد یوان است.


مجمعالجزایر چوچوان منطقه جدید اولین مجمع الجزایر منطقه جدید در چین است. پروژه انتقال و ترانسفورماتور متصل شده 500 کیلووات Zhoushan به Ningbo و Zhoushan با استفاده از تکنولوژی انتقال قدرت اقیانوس متصل است. این شکاف ساختار شبکهای 500 کیلو ولت را در ناحیه New Archipelago Zhoushan پر کرده و تضمین کننده انرژی برای توسعه آن است.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • برج غول پیکر ترکیبی
  • خود حمایت از ماست
  • برج آنتن
  • قطب سیگنال
  • ساختار سیگنال ریلی
  • شمشیربازی فولاد