دربارهی ما

تماس با ما

چینگدائو Huijintong برق شرکت تجهیزات، با مسئولیت محدود

آدرس: Ducun Industry Park، Jiaozhou، چینگدائو، شاندونگ، چین

تلفن: + 86-532-55689679

M / P: +8618153258758

پست الکترونیکی: overseas@hjttower.com

چینگدائو Huijintong برق شرکت تجهیزات، با مسئولیت محدود

تاریخ ما

چینگدائو Huijintong برق تجهیزات شرکت با مسئولیت محدود تولید کننده حرفه ای ساخت انواع سازه های فولادی گالوانیزه از جمله ورق زاویه فولاد برج، لوله فولادی لوله، برج ارتباطی، قطب فولادی، ساختار پست، براکت خورشیدی، برج رادیو و تلویزیون، ساختار گیاه و غیره. سازه های فولادی و غیره برای ولتاژ فوق با ولتاژ 1000 کیلو ولت و سطوح پایین تر از خطوط انتقال استفاده می شود.

HJT مجوز تولید خطوط انتقال 1000 کیلو ولت و اعتبار تولید لوله فولادی لوله مورد استفاده برای خط انتقال 750 کیلو ولت را دارد. این واحد در آماده سازی نسخه 2012 از DL / T646-2012 ساخت شرایط ساخت لوله های انتقال نیروی فولاد مشارکت کرده است. ظرفیت تولید سالانه 200،000 تن HJT، ظرفیت گالوانیزه 200،000 تن است. در حال حاضر، HJT دارای 1100 کارمند دارد و دارای 8 بخش و پنج کارگاه آموزشی حرفه ای است. با استفاده از سیستم مدیریت تولید برج ERP، HJT کلیه فعالیت های عملیاتی را شامل فروش محصول، تحقیق و طراحی، عرضه مواد، پردازش و تولید، حمل و نقل، نصب و خدمات پس از فروش و غیره، مدیریت می کند. این محصولات به State Grid، China Southern گرید، پنج شرکت تولید برق، تولید برق باد و ارتباطات مایکروویو، و همچنین به کانادا، پاکستان، میانمار و قرقیزستان و دیگر کشورها و مناطق دیگر صادر می شود.

HJT یک سیستم مدیریت یکپارچه با کیفیت و ایمنی کامل را برای تطبیق با قوانین و مقررات تاسیس کرد. در سال 2010، HJT ملی شناسایی شرکت های پیشرفته را تصویب کرد و تاکنون 22 اختراع ملی دارد. HJT دارای یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای با 50 کارمند حرفه ای و فنی است. همچنین تعدادی از متخصصان شناخته شده داخلی را به عنوان مشاوران فنی به طور مداوم توانایی نوآوری در تکنولوژی را استخدام کرده است.

از طریق تلاش های طولانی و بی وقفه، HJT بسیاری از پروژه های برق عالی را به اتمام رسانده است و اکنون HJT در حال افزایش است.


کارخانه ما

HJT دارای فن آوری و تجهیزات پیشرفته و قابل اطمینان است. HJT دارای آزمایشگاه های پیشرفته فیزیکی و شیمیایی داخلی است و دستگاه های فیزیکی و شیمیایی دیجیتالی را تصویب می کند تا هر فرآیند از مواد خام به محصولات نهایی به طور کامل کنترل شود.


محصول ما

برج فولاد زاویه دار، برج فولادی، برج ارتباطی، قطب فولادی، ساختار زیربنا، براکت خورشیدی، برج رادیو و تلویزیون، ساختار گیاهی و غیره. سازه های فلزی.


کاربرد محصول

انتقال قدرت / مخابرات / پست / ساختار خورشیدی و فولاد


گواهی ما

CE / ISO9001 / ISO14001 / ISO19001


تجهیزات تولید

ما دو خط حرفه ای برج فولاد دیجیتال حرفه ای دیجیتال، شش پاناسونیک خطوط جوش CNC ربات پاناسونیک، یک دستگاه خم کن CNC 2400 تن، دو ماشین جوشکاری CMF فرانسه و شش پلاسما و شعله اتوماتیک برش دستگاه CNC Hypertherm CNC، به طور کامل کنترل عددی در پردازش برج فولاد فولاد. علاوه بر این، با 9 خط تولید فولاد زاویه CNC، 7 خط تولید هیئت مدیره سی ان سی و سه خط تولید حفاری CNC با سرعت بالا، توانایی کافی برای تکمیل تولید انبوه فولاد زاویه دار ولتاژ بالا. برای ضد خوردگی محصول، 150،000 تن خط تولید گالوانیزاسیون داغ شونده و گشتاور گریز از مرکز طراحی شده و ساخته شده توسط ایالات متحده آمریکا WESTECH (شرکت دالیان) تصویب شده است که به طور موثر مشکلات نقص رنگ و مشکلات چسبندگی پس از اجزای گالوانیزه حل می شود.


خدمات ما

این دو خط حرفه ای برج های فولادی دیجیتال حرفه ای دیجیتال، شش خط جوش CNC ربات پاناسونیک، یک دستگاه 2400 تن CNC خم کن، دو دستگاه اتوماتیک جوشکاری CMF فرانسه و شش دستگاه برش اتوماتیک پلاسما و شعله از دستگاه CNC Hypertherm USA با کنترل کامل عددی در پردازش برج فولاد فولاد. علاوه بر این، با 9 خط تولید فولاد زاویه CNC، 7 خط تولید هیئت مدیره سی ان سی و سه خط تولید حفاری CNC با سرعت بالا، توانایی کافی برای تکمیل تولید انبوه فولاد زاویه دار ولتاژ بالا. برای ضد خوردگی محصول، 150،000 تن خط تولید گالوانیزاسیون داغ شونده و گشتاور گریز از مرکز طراحی شده و ساخته شده توسط ایالات متحده آمریکا WESTECH (شرکت دالیان) تصویب شده است که به طور موثر مشکلات نقص رنگ و مشکلات چسبندگی پس از اجزای گالوانیزه حل می شود.

در مجموع 22 کارمند فنی در بخش خدمات پس از فروش کار می کنند، مسئول فرایند تحویل و تحویل، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری، تعمیرات و آموزش فنی تمام پرسنل خدمات پس از فروش و قادر به نصب تجهیزات و مقابله با مواقع اضطراری. با آموزش ویژه توسط وزارت کار، کارکنان واجد شرایط کار در ارتفاع هستند و می توانند مشکلات را که در هنگام نصب رخ می دهد، حل کنند. پس از ارسال کالا، اعضای کارکنان ظرف پنج روز قبل از نصب به سایت می رسند تا به واحدهای ساخت و ساز کمک کنند. کارمندان ما بیش از توانایی انجام خدمات در طول نصب برج های فولادی هستند.